Raketa palestineze ne Izrael, nuk ka viktima

28/02/2009 08:40

Militantet palestineze vazhdojne te leshojne raketa drejt territorit izraelit. Nga Rripi i Gazes mengjesin e sotem jane leshuar dy raketa qe kane rene ne qytetin Ashkelon.

Radioja publike njoftoi se nuk ka pasur viktima.

Nje prej raketave goditi nje shkolle, por qe ishte e mbyllur dhe nuk pati pasoja per femijet.

Ndersa raketa e dyte ka rene ne perendim te Negevit, por pa shkaktuar viktima, apo deme materiale.

 

Top Channel