Tirane, burri mbyt gruan pas nje grindjeje

25/02/2009 09:55

Krimi ne familje ka shenuar viktimen e radhes ne kryeqytet. 78-vjecari Gani Sherri ka mbytur bashkeshorten e tij Zenepe Sherri, pas nje grindjeje ne banesen e tyre.

Ngjarja e rende ndodhi oret e para te mengjesin te sotem ne Kombinat. Mesohet se grindja mes dy bashkeshorteve te moshuar kishte nisur qe mbremjen e djeshme, ndersa mengjesin e sotem kryefamiljari nuk ka duruar me dhe i ka hedhur duart ne fyt te shoqes.

Policia mberriti ne vendin e ngjarjes dhe arrestoi autorin e krimit. Kane nisur hetimet per zbardhjen e plote te rrethanave te saj, por nga hetimet paraprake dyshohet se krimi ka ndodhur per motive te dobeta.

Top Channel