Vlore, sekuestrohen 30 kg marihuane, 9 ne pranga

21/02/2009 10:30

30 kilograme marihuane jane sekuestruar mengjesin e sotem nga forcat anti-droge te qytetit te Vlores.

Operacioni i koduar “Porosia e Larget”, i cili eshte zhvilluar ne fshatrat Llakatund dhe Bestrove, ka vene e pranga 9 persona.

Ne kuader te ketij operacioni jane sekuestruar edhe dy makina dhe nje pasaporte false.

Top Channel