Vasili: Te miratohet urgjent plani anti-krize

13/02/2009 13:05

Sekretari i përgjithshem i Levizjes Socialiste per Integrim, Petrit Vasili, kerkoi qe parlamenti te miratoje urgjent planin anti-krize.

Sipas Vasilit, kriza ekonomike ne Shqiperi eshte ulur kembekryq.

“Qeveria po tregon nje qendrim aventuresk ndaj krizes ekonomike. Bode dhe Berisha po sillen njesoj si ne vitin 1996 me Piramidat”, u shpreh Vasili.
 

Top Channel