Tirane, arrestohet 38-vjecari, i denuar ne Itali

07/02/2009 12:45

Arrestohet ne nje prej lokaleve te Tiranes nje person i shpallur ne kerkim nderkombetar.

Afrim Keci, 38 vjec, perfundoi ne pranga, pasi ishte i denuar nga drejtesia italiane per trafik droge.

Keci ishte i shpallur fajtor nga Gjykata e Pizes dhe duhet te vuaje 14 vjet heqje lirie.

Top Channel