Procesi Sportiv

E hënë, 22:45

Programi “Proçesi Sportiv” është formati më i ndjekur dhe më i rëndësishëm sportiv në vend, fitues çdo vit i sondazheve të IMA Albania si programi më i ndjekur. Pamjet e ndeshjeve të javës, golat, analiza e arbitrave, të ftuar special të cilët vijnë çdo javë në emision.

Video

Jupi: Ja çfarë i sygjeroj bashkisë për derbin e kryeqytetit- Procesi Sportiv, 9 Dhjetor 2019
10/12 16:45
Nexhipi ja e verteta me rrogat, pas Tiranes Gjici na dha…- Procesi Sportiv, 9 Dhjetor 2019
10/12 16:44
Jemini: Ja penalltia qe nuk ju dha Kukesit – Procesi Sportiv, 9 Dhjetor 2019
10/12 16:41
Zemra e gazetares sexy është ndare në tre pjesë – Procesi Sportiv, 9 Dhjetor 2019
10/12 16:40
Shkëmbi: Skënderbeut ja kam marrë dorën. Ja urdhri për lojtarët- Procesi Sportiv, 9 Dhjetor 2019
10/12 11:15
Sinemati: Shqiptarët abuzojnë, ja çmë ndodhi pas tërmetit – Procesi Sportiv, 9 Dhjetor 2019
10/12 11:15
Speciale Teuta, historia e familjes Gripshi pas tërmetit në Durrës – Procesi Sportiv, 9 Dhjetor 2019
10/12 10:07
Profesori jep lajmin e madh: Ja çdo ndodhi në 2021 në Tiranë – Procesi Sportiv, 9 Dhjetor 2019
10/12 10:07
Xhesi Mucaj: Më ndryshoi jeta pas tërmetit, i mbylla të gjitha… – Procesi Sportiv, 9 Dhjetor 2019
10/12 10:06
Rikthehet futbolli, ja mesazhi i Shkëmbit pas tragjedisë – Procesi Sportiv, 9 Dhjetor 2019, Pjesa 1
10/12 00:47
Java derbit, ja si janë Tirana dhe Partizani – Procesi Sportiv, 9 Dhjetor 2019, Pjesa 2
10/12 00:46
Shkëmbi dhe Nexhipi, dueli nis që në Proçes – Procesi Sportiv, 9 Dhjetor 2019, Pjesa 3
10/12 00:45
Vata: Ja e vërteta me kombëtaren e djalit tim – Procesi Sportiv, 25 Nëntor 2019, Pjesa 1
26/11 00:47
Dhuna në Basketboll, Tirana kërkon falje publike – Procesi Sportiv, 25 Nëntor 2019, Pjesa 2
26/11 00:46
Alesia Bami zbulon ekipet më të mira të javës – Procesi Sportiv, 25 Nëntor 2019, Pjesa 3
26/11 00:45
Video të tjera