Rezonanca magnetike, pacientët në QSUT dhe dy spitale rajonale
18/08/2015 00:00
Situata energjitike, OSHEE: Pa energji, 5 mijë abonentë. Grupet e punës në terren për defektet
18/08/2015 00:00
Elbasan, fermerët e Jagodinës kanë mbetur të dëmtuar nga rrebeshi
18/08/2015 00:00
Shkatërrohen midhjet në Butrint. Kultivuesit, kundër zgjidhjes së dhënë nga Ministria
18/08/2015 00:00
Fier, USAID mbështet projektin për bujqësinë në një shkollë profesionale
18/08/2015 00:00
Veliaj, kontraktorëve: Rikonstruksioni i kopshteve dhe çerdheve, brenda gushtit
18/08/2015 00:00
Ligji antiduhan, ISHSH gjobit dy lokale në Tiranë. Kontrolle dhe për librezat shëndetësore
18/08/2015 00:00
Nishani, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të aktorit Albert Vërria
18/08/2015 00:00
Berat, dy persona në kërkim për kultivim bimësh narkotike
18/08/2015 00:00
Motrat Kajtazi, urdhër mbrojtjeje për 14-vjeçaren Klevisa
18/08/2015 00:00
Mori me forcë dhe dhunoi 3 persona, pranga 36-vjeçarit në Fier
18/08/2015 00:00
Lamtumira e “kapedanit” të filmit. Homazhe për të nderuar veprën e Artistit të Popullit, Albert Verria
18/08/2015 00:00
Elbasan, policia parandalon konfliktin me armë mes dy vëllezërve
18/08/2015 00:00
Gati të kthehen 1400 azilkërkues. Ambasada Gjermane publikon kalendarin
18/08/2015 00:00
Konflikt të “Komuna e Parisit”, plagoset me thikë një person
18/08/2015 00:00
Superoperacion antikanabis në Dukagjin, asgjësohen 6675 bimë narkotike
18/08/2015 00:00
Vlorë, arrestohet 41-vjeçari; pjesëmarrës në organizatë kriminale në Itali
18/08/2015 00:00
Fier, mbytet 20-vjeçari në lumin Vjosë
18/08/2015 00:00
Aksioni i pastrimit më 4 shtator, aplikacion për të raportuar plehrat
17/08/2015 00:00
Tiranë, vijon aksioni për lirimin e hapësirave publike nga objektet e paligjshme
17/08/2015 00:00
Kriza e gjeneratës së re, sociologët: Marrëdhënie të vështira prind-adoleshent
17/08/2015 00:00