E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, moderatorja Roza Lati foli hapur edhe për ish-të dashurin e saj, për të cilin është komentuar së fundmi në media.

Roza zbuloi se largësia ishte arsyeja që i dha fund lidhjes së tyre, duke theksuar se kjo histori dashurie tashmë i takon të shkuarës.

Megjithatë ajo e vlerësoi kohën që kishte qenë me të, madje zbuloi edhe një koment interesant që ai i kishte bërë përpara se të ndaheshin.

“Nuk më intereson ti fare, por do të më marrë malli për Sashën dhe për Petit, si do ia bëj për ata të dy”, ishin këto fjalët që ish-i i kishte Rozës, duke vërtetuar se dy qenushat e saj ia kishin dalë ta bënin për vete.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel