Vlorë- Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 33-vjeçar për shkak se akuzohet për dhunë në familje.

I arrestuari është B.I Banues në qytetin e Vlorës, ndërsa sipas policisë ky person ditën e djeshme në banesën e tij, dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij 64 vjeçar, për motive të dobëta.

Ndërkohë ndaj tij sipas policisë do të merren masat ndëshkimore të parashikuara nga ligji.

Top Channel