Mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës janë gjetur tre makina në det. Akoma nuk dihet arsyeja, por njëra nga automjetet ka karel që tërheq mjetet lundruese detare. Policia e Vlorës dhe kufitare ndodhet në vendngjarje.

Makinat dyshohen se kanë ngecur pasi kanë tentuar të tërheqin një gomone.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel