Gol nga mesfusha/ E pabesueshme çfarë ka bërë shoku i Gjimshitit

25/01/2020 22:07

Në këto momente po luhet ndeshja midis Torinos dhe Atalantës, ekip ku luan edhe Berat Gjimshiti.

Në këto momente është ndeshja 0-5 me Iliçiç që sapo shënoi dy gola, në minutën e 53 dhe 54-ër.

Goli i katërt i takimit dhe i dyti personal për të ishte një gjuajtje nga mesi i fushës.

pas një faulli të dhënë nga kryesori, ai përfitoi nga dalja e portierit dhe goditi direkt duke e dërguar topin në rrjetë.

FOTO GALERI
1/21

Top Channel