Tërmeti në Turqi, reagon kryeministri Rama: I jemi pranë popullit turk
24/01/2020 23:55
Dortmund fiton me goleadë, Haaland protagonist me dopietë
24/01/2020 23:28
Pas tërmetit të fuqishëm, dhjetëra paslëkundje në Turqi
24/01/2020 22:59
Tërmeti/ Reagon për herë të parë Erdogan
24/01/2020 22:49
Tërmeti/ Studio fillon të kërcas, të ftuarit nuk lëvizin nga vendi (VIDEO)
24/01/2020 22:39
Dyfishohet numri i viktimave nga tërmeti në Turqi
24/01/2020 22:19
Ekspertët amerikanë para 3 muajsh paralajmëruan se koronavirusi do mund të vriste 65 milionë njerëz
24/01/2020 22:15
Tërmeti në Turqi, vjen reagimi i parë nga qeveria shqiptare
24/01/2020 22:02
Video tragjike që të rrënqeth shpirtin, babai ishte bërë çati për dy fëmijët
24/01/2020 21:56
Tërmeti në Turqi/ Rëndohet bilanci i viktimave. Qindra të plagosur
24/01/2020 21:44
Koronavirusi mbërrin në Europë, konfirmohen dy rastet e para
24/01/2020 21:35
Video/ Turqi, fillon operacioni i kërkimshpëtimit
24/01/2020 21:26
VIDEO/ Nuk ka qetësi në Turqi, Pas tërmetit pallati shumë katësh përfshihet nga flakët
24/01/2020 21:10
Foto nga tërmeti në Turqi, banesa të rrënuara dhe…
24/01/2020 20:51
SHIHNI PAMJET/ Momenti i tërmetit të fuqishëm në Turqi. Njerëzit dalin në rrugë
24/01/2020 20:46
Tërmeti në Turqi, ministri konfirmon 4 viktima
24/01/2020 20:30
Brenda qytetit fantazëm ku është epiqendra e virusit vrasës në Kinë
24/01/2020 20:23
Strategjia e mbrojtjes së Trump/ Gjyqi në senat për nismën e shkarkimit të Presidentit
24/01/2020 20:21
FOTO/ Dëme të mëdha në Turqi, pas tërmetit të fuqishëm
24/01/2020 20:17
Viti i ri kinez festohet në gjithë botën, por jo në Kinë (Foto)
24/01/2020 20:12
Filmat e regjisores Elini/ Arkivi shtetëror i filmit risjell dy prodhimet për fëmijë
24/01/2020 20:07