Sarah Kohan, bashkëshortja e sulmuesit të Sevillas meksikanit Chicarito Hernandez, i ka lënë pa fjalë fansat e saj në Instagram duke publikuar një foto toples para pasqyrës.

Edhe pas lindjes Sarah ka ruajtur linjat e saj perfekte me fizikun e saj që vazhdon të jetë super seksi.

Ndonëse Sarah po kalon një formë perfekte, diçka e tillë nuk po ndodh me sulmuesin meksikan i cili la Sevillan dhe tani ka kaluar në kampionatin amerikan duke nënshkruar një kontratë 3 vjeçare me Galaxy.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel