Fotot/ Shqiponja bie në kurthin e oktapodit, nga gjahtare kthehet në pre

14/12/2019 12:55

Një shqiponjë ka rënë në kurthin e një oktapodi, teksa kërkonte ta bënte prenë e saj.

Peshkatarët e kanë gjetur shqiponjën të mbërthyer keq nga oktapodi në ujrat e Quatsino, British Columbia.

U desh pak kohë derisa ata ta lironin shqiponjën, dhe oktapodi të kthehej në thellësi.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel