Në vetëm një vit, Kendall Jenner arrin të fitojë 22.5 milionë dollarë, duke u konsideruar kështu modelja më e paguar në botë.

E ftuar në “The Late Show” mbrëmjen e së martës, bukuroshja e pasarelave tregoi se si e inkurajuan që në sfilatën e saj të parë të ekspozonte gjoksin.

“Në sfilatën time të parë ekspozova gjoksin. Sa kisha mbushur 18 vjeç, dhe më thanë “hiqe bluzën”, zbuloi ylli 24 vjeçar.

“E di që edhe mamaja ime do të më inkurajonte të vishja çfarë të më jepnin,” vazhdoi ajo.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel