Stresi dhe Kejsi janë çifti më i komentuar i momentit në showbizin shqiptar. Ndarja e tyre bëri zhurmë të madhe në rrjet, ashtu siç vazhdojnë dhe bëjnë deklaratat që secili prej tyre bën dhe poston në Instagram.

I ftuar për herë në emsionin “Shiko Kush LUAN”, reperi Stresi sërish bëri deklarata të cilat do të komentohen, mbi të gjitha ato që kanë të bëjnë me ish-partneren e tij Kejsin.

Gjatë lojës “Paint ball” reperi shqiptar qëlloi foton e Kejsit për pyetjen : “Cilin prej këtyre personazheve e ke tatuazh në zemër përjetësisht?”.

E si të mos mjaftonte kjo, Stresi goditi sërish foton e Kejsit për pytjen se me cilën nga vajzat mund të kishte patur një histori dashurie nëse nuk do ishte në “Menopauzë”. (Batutë e përdorur nga Stresi me humor për situatën e marrëdhënies së tyre)

Mesa duket edhe pse të ndarë, Stresi vazhdon dhe ruan respekt dhe dashuri për Kejsin.

Top Channel