Pak para nisjes së ndeshjes derbi mes Tiranës dhe Partizanit në stadiumin Selman Stërmasi, situata dëgjeneroi në dhunë mes tifozëve ultras.

Në fushë ka disa të lënduar nga përdorimi i mjeteve të forta. Për qetësimin e ngjarjes ndërhyri policia.

Top Channel