“Panik” ka qenë kryefjala e momenteve të fundit, pas tërmetit të fuqishëm që goditi sot Shqipërinë.

Njerëzit të frikësuar nga lëkundjet e tërmetit 5.8 ballë kanë dalë në rrugë me çfarë të mundeshin, ashtu siç tregon dhe fotoja e mëposhtme:

Top Channel