Para se shfaqja e koleksionit“Savage x Fenty” të Rihanës të transmetohet në “Amazon Prime” në 20 shtator, dhe linja e të brendshmeve të dalë në shitje, këngëtarja ka dhe një surprizë të fundit për fansat e saj.

Ylli 31 vjeçar ka zbuluar 15 “look-e” ekskluzive, që duhet thënë janë tepër “të guximshme”:.

Në galerinë e mëposhtme do të mund të shihni se një pjesë e veshjeve janë të reklamuara nga modele të famshme si Bella, Gigi Hadid apo Cara Delevingne:

FOTO GALERI
1/15

Top Channel