Monica Ercoli, bashkëshortja e ish-kapitenit Lorik Cana, është shtatzënë. Çifti është në pritje të fëmijës së dytë.

Monica ka zbuluar së fundmi edhe gjininë e fëmijës: Është vajzë.

Loriku dhe Monica janë gjithashtu prindër të Bojkenit, ndërkohë që familja do të shtohet edhe me një vajzë.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel