Leonardo DiCaprio na ka kujtuar të gjithëve se edhe të famshmit janë si ne.

Aktori 44 vjeçar është fotografuar në rrugët e Nju Jorkut teksa “sforcohej” të kapte një taksi.

Leo madje ishte veshur shumë thjesht, me një bluze të gjerë, xhinse, atlete dhe një kapele.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel