Me 147 milionë ndjekës në Instagram, padyshim që ajo është një ikonë e rrjeteve sociale.

Por dhe në daljet e saj publike, Kim Kardashian ka lënë mbresa.

Në galerinë do të shihni disa nga veshjet më ikonike të yllit të reality show në eventet më të rëndësishme të botës së showbizit:

FOTO GALERI
1/27

Top Channel