Lajmi i fundit
Koronavirusi në Shqipëri/ 136 raste të reja, 6 humbje jete dhe 74 të shëruar në 24 orët e fundit

Ekipi rus i Zenit st Petersburg ka arritur një marrëveshje më Barcelonën për transferimin e Malcolm.

Për brazilianin Zenit do të derdhë në arkat e Barcelonës plot 40 milion euro dhe 5 milion euro bonuse.

Lojtari do të nënshkruajë me skuadrën ruse për gjashtë vjet dhe Barça nuk do të ketë asnjë të drejtë për një shitje të ardhshme, shkruan Mundo Deportivo.

Malcoln nuk arriti të bindë në Camp Nou dhe një vit tek Barcelona kaloi pa lënë asnjë shenjë.

Top Channel