Charlotte Crosby është bashkuar me shoqet e saj për disa pushime të “çmendura”, në Ibiza.

Ylli televiziv ndau me ndjekësat, foto dhe video së bashku me shoqet e saj dhe shfaqen duke kthyer disa “shotsa”.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel