Lajmi i fundit
Koronavirusi në Shqipëri/ 136 raste të reja, 6 humbje jete dhe 74 të shëruar në 24 orët e fundit

Paraqitja e mirë e Tanguy Ndombele me fanellën e Lyon, ka tërhequr vëmendjen e skuadrave të mëdha europiane.

Pas Realit të Madridit dhe Manchester City-t, që kanë muaj që interesohen për mesfushorin, në garë së fundi është përfshirë edhe klubi i Paris Saint Germain.

Presidenti Aulas ka vendosur çmimin e 70 milionë eurove për Ndombele, por përfshirja e shumë klubeve në negociata, mund të hapë një ankand të vërtetë për kartonin e tij.

Top Channel