Aston Martin ka vendosur që të prodhojë një “xhevahir” me rastin e 100-vjetorit të tij.

Bëhet fjalë për Aston Martin DBS GT Zagato, që u prezantua në kuadër të “DBZ Centenary Collection”.

Do të ketë të disponueshëm nga ky model i ri vetëm 19 njësi dhe do të kushtojë rreth 7 milionë euro.

Porositë e para te klientët miliarderë do të dërgohen në fund të vitit 2020.

Mahnituni me fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel