Xhiro me qenin, e (zh)veshur me rrjetë – FOTO

09/08/2018 13:15

Demi Rose njihet për format e saj “shpërthyese”, dhe as këtë herë nuk ka nguruar t’i nxjerrë ato në pah.

Modelja 23 vjeçare është shfaqur më seksi se kurrë, teksa me një veshje disi të çuditshme, e cila i nxirrte në pah asetet është fotografuar duke shëtitur me qenin.

Ylli i Instagramit është prej ditësh në Ibiza, një prej destinacioneve të saj të preferuara.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel