500 mijë euro vjedhje, goditet grupi që grabiste banesa në Gjermani dhe Francë

10/07/2018 17:46

Një operacion i përbashkët Gjermani-Francë-Shqipëri ka çuar në goditjen e një grupi kriminal që vidhte banesa në Gjermani dhe Francë.

Mësohet se pjesë e këtij grupi janë mbi 40 persona dhe dëmi që kanë shkaktuar është rreth 500 mijë euro.

Një nga të dyshuarit është arrestuar në Kukës.

Top Channel