Kombinimi i ngjyrave të pranverës janë mahnitëse

17/02/2018 11:54

Me pranverën pas derës sigurisht që kemi dëshirën të veshim ngjyra të gjalla dhe të shndritshme, që përveç të tjerash na bën mirë dhe për humorin dhe garderobën tonë.

Pikërisht tashmë që është dhe periudha e Fashion Week, mund të zbulojmë kombinimet fantastike që na sjellë kjo stinë.

E kuqja dhe roza, portokallia dhe jeshilja smeraldi, e kaltra dhe bluja, sjellin mjaft pozitivitet. Jeni kurioze? I zbulojmë disa prej këtyre kombinimeve. Ndiqni fotot!

 

FOTO GALERI
1/4

Top Channel