Replika me Bashën, Rama: Rifilloi avazi! Jo ne, por edhe SHBA/BE e kanë gabim!

07/12/2017 17:36

Kryeministri Edi Rama reagoi sërish ndaj kreut të Partisë Demokratike mbi zgjedhjen e Kryeprokurorit të ri.

Rama shkruan në profilin e tij të “Facebook” se PD sërish nuk do dialog, por zgjidhje të përbashkët.

“Rifilloi avazi! Jo ne, por edhe SHBA/BE e kanë gabim! Dhe prapë s’duan as dialog kur u thua votat ne i kemi po duam zgjidhje të përbashkët”, shkruan Kryeministri Rama në “Facebook”.

Top Channel