Kush fiton, Lamborghini apo Porsche? (Video)

07/12/2017 18:02

Kur flasim për brezin e ri të supermakinave, Lamborghini Huracan Performante dhe Porsche 911 GT2 RS janë maja, duke eklipsuar madje edhe “vëllezërit e mëdhenj” Porsche 918 dhe Lamborghini Aventador.

Sport Auto i bëri bashkë këto dy makina në pistën Hockenheimring të Gjermanisë për të parë se kush ishte më e shpejta.

Zbulojeni më poshtë kush e fitoi këtë garë:

Top Channel