SHBA, hedh femijen nga dritarja e makines

06/05/2009 04:55

Ka hedhur nga dritarja e makines ne mes te nates femijen tre muajsh dhe e ka lene ne mes te autostrades.

Nje 21 vjecar, ish i fejuari i mamase se femijes, eshte arrestuar me akuzen per vrasje nga policia e Florides.

Femija eshte gjetur i pajete vetem disa ore me vone.

E ema minorene e vogelushit Emanuel ka pohuar per policine se i fejuari i saj e ka perplasur femijen edhe nje here tjeter forte ne toke gjate nje grindjeje ne shtepine e saj.

Top Channel