Sinjal i gabuar – shkrirja e postit të të ngarkuarit të posaçëm të BE-së për promovimin e besimit fetar
06/07/2020 08:45
Shqetësimet e Gjermanisë: Rreziqe dhe kërcënime hibride nga Kina
06/07/2020 08:40
Hetimi tronditës/ “Sunday Times”: Kina e gjeti koronavirusin 7 vite më parë
05/07/2020 22:29
Trump për koronavirusin: 99 përqind e rasteve në SHBA janë “të padëmshme”
05/07/2020 22:18
Shkencëtarët: COVID edhe më i rrezikshëm; përhapet nga ajri
05/07/2020 22:02
“Mendojnë se unë dhe vajza jemi motra”/ 52-vjeçarja rrëfen sekretet e fizikut të saj
05/07/2020 21:37
Koronavirusi/ Për të dytën herë, OBSH pezullon testimin e hidroksilklorinës
05/07/2020 21:33
Fluturoi 5 metra në ajër/ Iu afrua bizonit më tepër seç duhej, 72-vjeçarja e pëson keq
05/07/2020 17:46
FOTO/ E sulmoi peshkaqeni teksa ishte duke peshkuar, ndërron jetë 36-vjeçari në Australi
05/07/2020 17:17
Kaos nga koronavirusi/ Arkivolet lihen për orë të tëra në mes të rrugës
05/07/2020 17:14
Horror në kopshtin zoologjik të Zyrihut/ Tigri vret një punonjëse
05/07/2020 17:08
(FOTO) Akullnajë rozë! Ç’fenomen ndodhi në Presena të Italisë
05/07/2020 16:15
Raporti i OBSH-së: Rekord i ri rastesh ditore!
05/07/2020 16:08
Ish-kryeparlamentari izraelit: Trump ndaloi aneksimin e Bregut Perëndimor
05/07/2020 14:54
Koronavirusi në Australi/ Melburni, një ”bombë me sahat”
05/07/2020 14:30
1.5 milionë të infektuar dhe 64 mijë viktima/ Brazili, 50 ditë pa ministër Shëndetësie!
05/07/2020 14:05
Protestat në SHBA/ Makina futet mes turmës dhe përplas protestuesit, ndërron jetë 24-vjeçarja (FOTO)
05/07/2020 13:57
Irani regjistron shifrën më të lartë ditore të vdekjeve nga COVID-19
05/07/2020 13:48
Plan për rifillimin e negociatave bërthamore? Kim Jong-Un i vendos kushte Trump
05/07/2020 13:32
Birra rrjedh sërish… Rihapen pub-et në Angli
05/07/2020 13:19
Festa e Pavarësisë në SHBA, si asnjëherë më parë
05/07/2020 12:43