Një grup tifozësh serbë në Gjermani kanë djegur flamurin shqiptar.

Siç shihet edhe në këto pamje, ata i kanë vënë flakët flamurin shqiptar dhe më pas kanë duartrokitur.

Pas kësaj skene, kanë ndërhyrë menjëherë forcat e policisë.

Top Channel