Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor “Bradashesh-Elbasan” rreth orës 07:30 ku një automjet me drejtues shtetasin H.D është përplasur me automjetin që drejtohej nga shtetasja E.H.

Nga përplasja janë dëmtuar shtetasja E. H. dhe pasagjeri i automjetit me drejtues shtetasin H. D., të cilët janë transportuar në spital, për ndihmë mjekësore.

Me drejtuesin e automjetit, shtetasin H. D., po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale.

Grupit hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Top Channel