“Kam frikë mos është në dyshen…”/ Monika Lubonja refuzon të komentojë Eglën në BBV3

13/05/2024 21:40

Teksa finalja është shumë afër, lufta në Big Brother VIP sa vjen e bëhet edhe më e fortë.

E ftuar sot në “Big Brother Radio”, Monika Lubonja komentoi situatat dhe banorët e “BBV3”! E pyetur për Eglën ajo tha se nuk ka dëshirë ta komentojë, për shkak të sjelljeve të saj brenda, sidomos ndaj vajzave.

“Nuk kam dëshirë të flas për Eglën. Unë e vuaj shumë momentin që gratë më sulmojnë dhe nuk do ta përkrah kurrë një grua sulmuese ndaj një tjetre. E shoh në treshe, kam frikë mos është edhe në dyshen finale…”-u shpreh Monika.

Top Channel