Seks katër herë në ditë… modelja 39-vjeçare tregon sekretet e saj të bukurisë

15/04/2024 11:04

Modelja Izabel Goulart duket gjithnjë në super formë në çdo dalje të sajën publike.

Ish-engjëlli i Victoria’s ka një trup perfekt që shumë vajza dhe gra e kanë zili. Bukuroshja braziliane është padyshim një nga figurat më të pashme në botën e modelingut dhe trupi i saj është vërtet i skalitur dhe krejtësisht natyral.

Izabel ushtrohet rregullisht, çdo muskul në trupin e saj është i tonifikuar. Isabel ka qenë në një marrëdhënie romantike me futbollistin gjerman Kevin Trapp që nga viti 2015 dhe çifti u fejua në vitin 2018. Ajo dikur deklaroi se me këtë portier bën seks të paktën katër herë në ditë.

Modelja 39-vjeçare u shpreh se: “Ne bëjmë seks katër ose pesë herë në ditë. Megjithatë, nëse PSG humbet një ndeshje, atëherë nuk ka seks. Nga ana tjetër, nëse ata fitojnë, asnjëri prej nesh nuk fle atë natë dhe ne bëjmë seks deri në mëngjes.”

 

FOTO GALERI
1/6

Top Channel