Ajo tha “PO”! Me qirinj e petale të bardha, Dafina Zeqiri merr propozimin e ëndrrave për martesë

14/04/2024 15:57

Këngëtarja e njohur dhe aq shumë e dashur për publikun shqiptar, i ka thënë “PO” propozimit për martesë nga partneri i saj.

Në disa foto të postuara në Instagram, Dafina Zeqiri ka zbuluar unazën mbresëlënëse dhe pamje nga surpriza qe Kreshnik Gjergji i kishte përgatitur.

Çifti përflitej prej kohësh se ishin në një romancë e mesa duket dasma është afër.

Këngëtarja e njohur shqiptare merr propozimin për martesë si në përralla, publikon fotot me partnerin që i tha “PO”.

 

FOTO GALERI
2/7

Top Channel