Aksident pranë liqenit të Tiranës! Dy mjete përplasen me njëra-tjetrën, ndërron jetë i riu, student i Akademisë së Sigurisë

08/11/2023 15:48

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në afërsi të liqenit artificial i Tiranës.

Nga të dhënat paraprake bëhet me dije se një automjet me drejtues shtetasin Arjon Shanaj është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin Y. R.

Si pasojë e aksidentit, ka humbur jetën në vendngjarje i riu Shanaj, student në vitin e tretë të Akademisë së Sigurisë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Top Channel