Tre adoleshentë dyshohet se kanë grabitur sende dhe dokumente të ndryshme në bashkinë Elbasan.

Policia thotë se 19-vjeçari D. B., 18-vjeçari D. S., dhe një 17 vjeçar të cilët banojnë në Elbasan, dyshohet se kanë vjedhur në zyrat e një godine të bashkisë Elbasan, sende dhe dokumente të ndryshme.

Dokumentet janë gjetur dhe janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale.

Ndaj tyre nisi hetimi në gjendje të lirë.

Top Channel