Një adoleshent raportohet se është plagosur këtë pasdite në Malësinë e Madhe.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bajzë. Konflikti ka ndodhur mes katër shtetasve nga vendet e treta. Në mes të përplasjeve me tyre, i plagosur ka mbetur një 17-vjeçar afgan.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor dhe pritet zbardhja e plotë e ngjarjes.

Top Channel