Abuzonte seksualisht me binjakët 15-vjeçarë, policia kap nënën të zhveshur dhe të miturin poshtë krevatit

31/08/2023 13:08

Një nënë 37-vjeçare nga Virxhinia është akuzuar për sulm të pahijshëm, pasi policia e kapi atë të zhveshur në shtëpinë e saj me një djalë 15-vjeçar.

Në shtëpi ndodhej edhe vëllai binjak i djalit. Ashleigh Watts u arrestua kur oficerët shkuan në shtëpinë e saj në korrik në kërkim të adoleshentit. Ajo u kërkoi atyre të prisnin jashtë derisa ajo të vishte rrobat e saj.

Kur oficerët hynë në shtëpi, sipas Law & Crime, ata gjetën një të mitur të veshur vetëm me të brendshme të fshehur poshtë krevatit. Kur policia e pyeti nëse ishte djali i zhdukur që po kërkonin, ai tha se ishte student i 37-vjeçares.

Watts u akuzua për kontribut në delikuencën e një të mituri, por krimet e saj janë rritur duke përfshirë tre akuza për sjellje të pahijshme me një të mitur.

Binjakët jetonin matanë rrugës dhe ishin miq me djalin e Watts, i cili është pothuajse në të njëjtën moshë. Watts dyshohet se filloi të abuzonte me dy vëllezërit për më shumë se një vit përpara se ajo të arrestohej.

Policia filloi të hetojë nënën e dy fëmijëve pasi një informator anonim, pretendoi se ajo kishte kryer marrëdhënie seksuale me dy djemtë në shkurt. Në të njëjtin muaj, burri i Watts e gjeti gruan e tij topless në divanin e tyre me një nga dy djemtë pranë saj, i cili shtirej sikur ishte në gjumë.

Kur u mor në pyetje nga prindërit e tij, djali thuhet se kishte shkuar në shtëpinë e Watts për të pirë kanabis dhe e kishte zënë gjumi në divan.

Dy familjet mbanin një miqësi të ngushtë dhe hynin e dilnin në shtëpinë e njëra-tjetrës. Prindërit e djemve binjakë besonin se fëmijët e tyre shkonin shpesh në shtëpinë e Watts, për të kaluar kohë me djalin e tyre.

Megjithatë, pas dyerve të mbyllura, Watts dyshohet se i manipuloi seksualisht dhe emocionalisht adoleshentët. Një nga djemtë këtë abuzim ia tregoi një fqinje në mirëbesim.

Fqinja deklaroi se adoleshenti kishte bërë seks me Watts që nga qershori i vitit 2022. Watts madje kishte ndërmend të divorcohej nga burri i saj për t’u martuar me djalin, kur ajo të mbushte shtatëmbëdhjetë vjeç.

Vëllai tjetër rrëfeu në polici se Watts e ftoi të pinte duhan dhe i dha të brendshmet e saj. Ai gjithashtu pretendoi se ajo e preku atë në mënyrë të papërshtatshme, pavarësisht lutjeve të tij për të ndaluar.

Watts tani përballet me 30 vjet burg nëse shpallet fajtor.

Top Channel