Pamje mahnitëse të Alpeve të Shqipërisë/ Rama: Alpet më të bukura në botë!

05/08/2023 08:30

Kryeministri Edi Rama e ka nisur fundjavën duke postuar disa pamje mahnitëse të Alpeve të Shqipërisë.

Rama shpesh herë në rrjetet e tij sociale poston bukuritë e rralla që vendi ynë ofron, duke qenë se numëron edhe ndjekës të shumtë. Kjo është një mënyrë e mirë për të tërhequr edhe turistë, të cilët po e njohin dhe pëlqejnë edhe më shumë vendin tonë.

 

“Mirmëngjes dhe nga Alpet më të bukura në botë, ju uroj fundjavë të mbarë”, shkruan kryeministri.

Top Channel