Foto/ Më në formë se kurrë, Rita Ora shfaqet “përvëluese” në plazhin e Sydney

31/03/2023 23:10

Ajo është e njohur për zhveshjen në ansamble të pakta kujdesin e saj ndaj turpit, dhe këtë e vërtetoi me fotot e fundit.

Rita Ora tërhoqi vëmendjen teksa u shfaq me bikini gjatë një udhëtimi në një plazh të Sydney, të premten. Këngëtarja shëtiti këmbëzbathur në rërë, ndërsa pozonte për rrjetet sociale, më shoqërinë e saj.

Ylli i pop-it, 32 vjeç, kishte zgjedhur t’i aksesonte bikinit me një sërë bizhuterish standarde. Rita dukej e thjeshtë me flokët e saj kacurrela tnën diellin përvëlues.

Rita mori pak kohë gjithsahtu për të eksploruar qytetin e Sydney me motrën e saj Elenën dhe prindërit e saj Vera dhe Besnikun të enjten.

Këngëtarja është parë në Sydney, pasi ajo shkoi në qytet të hënën e kaluar për të filluar qëndrimin e saj në The Voice Australia. Ylli i popit ka kaluar shumë kohë në këtë vend,  madje tha se do të blinte edhe një shtëpi.

FOTO GALERI
2/7

Top Channel