Elton Ilirjani dedikim për babain e ndjerë: Më pranoi kështu si jam

18/03/2023 17:50

“Babai im vdiq në 2010 dhe ishte njeri i thjeshtë, pëlqente gjuetinë dhe shakatë! Ishte burri me mendjehapur në bote! Ai më pranoi kështu siç jam!”

Këto ishin fjalët e Elton Ilirjanit në dedikimin e radhës për ecjen e dytë në Seoul Fashion Week.

Shfaqja mori vëmendje maksimale nga media e huaj dhe gjithashtu u komentua mjaft ecja konfidente e Ilirjanit në pasaralë këtë herë i veshur me këmishë të bardhë, kravatë, pantallona të gjera të zeza dhe këpucë me platformë.

Këtij kombinimi brand-i korean Seokwoon Yoon i shtoi një xhaketë bardhë e zi dhe syze drejtkëndore.

Java e modës në Seul gjithnjë përflitet për angazhimin maksimal të medias dhe stafit organizativ. Mjafton të shihet cilësia e ndriçimit, regjia dhe modelet të cilët padyshim janë pjesë e alta-moda.

FOTO GALERI
2/3

Top Channel