Ftesë në 5/ “Luizi si këmbanë që bën zhurmë-Kristi ka dy pare mend”, nis debati në studio

16/03/2023 18:54

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua për debatin mes Luizit dhe Kristi, lidhur me modelin që përfaqëson denjësisht figurën e djalit shqiptar.

I ftuar në studio, artisti Klod Dedja mbrojti Kristin duke e cilësuar të vetmin banor inteligjent brenda shtëpisë.

Ai e quajti Luizin bullizues dhe agresiv në lojë, aq më tepër tani që ka nuhatur disi popullaritetin që ka jashtë.

Por nuk ishin dakord me të të ftuarit e tjerë.

Gazetarja Klotilda Harka e cilësoi Luizin si një banor të zgjuar dhe të përshtatshëm për atë lojë, ndërsa Kristin e komentoi si një personazh të epokës së letrave.

Top Channel