Trazohen ujërat në Për’puthen/ Eda dhe Viktori flirtojnë në takim, ndërhyn Mateo: U bëre për ujë të ftohtë

07/02/2023 19:38

Takimi i Edës dhe Viktorit në studion e Për’puthen u shoqërua me shumë flirtime nga të dyja palët.

Por kjo gje shqetësoi Mateon, i cili reagoi ndaj konkurrentit për afrimitetin që kishte në takim.

Pas debateve që ata kanë zhvilluar, ky afrimitet iu dukej disi i papritur konkurrentëve.

Mateo: Pse u bëre për ujë të ftohtë në takimin me Edën. Tani të erdhi fytyra

Viktori: Janë katër pesë muaj që bënë të njëjtat gjëra. Bën vetëm stërvitje

Pavarësisht ndërhyrjes së Mateos, ata të dy zhvilluan takimin të qetë, pranë njëri-tjetrit.

“Është Viktori që ma shfaq këtë afrimitet. Ti zgjidh flokët? Herën e fundit t’i lidha tani po t’i zgjidh. Akoma lidhësja ime është kjo?”, u shpreh Eda.

Top Channel