Vit pas viti, selfie ikonë me yjet e Oscars 2014 ka mbetur i pakrahasueshëm.
.

Por kjo ishte deri këtë fundjavë, pasi të shtunën Kim Kardashian, Jennifer Lopez dhe Oprah pozuan së bashku për disa foto në grup që me siguri do të mbeten në historinë e kulturës pop në festën e 25-vjetorit të markës së bukurisë së Anastasia Soare, Anastasia Beverly Hills.

Kim, J.Lo dhe Oprah ishin të gjitha të buzëqeshura, pasi me sa duket e dinin saktësisht se çfarë lloj zhurme do të shkaktonte selfie e tyre.

Në njërën anë, Kim kishte veshur një fustan ngjyrë kafe pa rripa me një varëse kryq diamanti, dhe në anën tjetër, J.Lo, e cila zgjodhi një fustan prej tyli të tejdukshëm të qëndisur me temina ari.

Ndërkohë, Oprah ishte në mes dhe kishte shoqëruar një kostum me pantallona ngjyrë kafe  me një bluzë të bardhë dantelle poshtë.

Ngjarja gjithashtu ndodhi që përkon me ditëlindjen e 69-të të Oprah-s, dhe në një moment gjatë darkës së ndezur me qirinj, mbretëreshës së TV iu dhurua një tortë me dy nivele, si dhe një dolli nga shoqja Sharon Stone. Pjesëmarrës të tjerë të shquar në festën e të gjitha vajzave përfshinin Sofia Vergara, Priyanka Chopra, Jessica Alba, Heidi Klum, Gayle King dhe Rita Wilson.

Top Channel