Sot në “Ftesë në 5” u diskutua lista e djemve më të pashëm për vitin 2023.

Pjesë e diskutimit ishin Arnita Beqiraj, Panajot Papa, Joana, Zhaklina Gjolla dhe Gent Hazizi.

Për këta të fundit ishte ritakim në studiot e Top Channel pas qendrimit të shkurtër në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

“Duhet të rrije më gjatë”, ishte komenti që Genti i bëri Zhaklinës.

Top Channel