Foto ilustruese

Një bar-lokal është përfshirë nga flakët këtë mbrëmje në Memaliaj.

Zjarri ka rënë rreth orës 21:43, moment kur për fat të mirë, lokali që është në pronësi të shtetasit me iniciale A.S. ishte i mbyllur.

Flakët kanë përfshirë dhe një banesë aty pranë. Ndërtesa në pronësi të shtetasit me iniciale G.M. është në pronësi të shtetasit me iniciale G.M.

Nuk dihen shkaqet e zjarrit, ndërkohë që në vendngjarje ndodhen shërbimet zjarrfikëse dhe grupi hetimor.

Top Channel